Hakkında

Türkiye’nin yeni nesil mimarlık yayını mottosuyla yayın hayatına başlayan Arkipedya.com sektörün nabzını tutan kaliteli ve güncel içerikleri ile mimarlar için mesleki gündemi takip etmeyi kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Sitede; Ulusal ve Global haber platformlarında yer alan içerikler, sosyal medya ve yeni medya platformlardaki haberler, mimarlık firmalarından bilgiler ile aynı zamanda çeşitli mecralardaki etkinlikler, ilanlar, tasarım incelemeleri de yer alıyor.

İsmi “Architecture” ve “Wikipedia” kelimelerinin Türkçe telaffuzundan esinlenerek türetilen bu blog, Mimar Murat ERÇELEBİ tarafından 10 yılı aşkın süredir mimarlık alanında dijital üretimlerin tecrübe ürünü ve bir hobi projesi olarak Kasım 2021‘de kuruldu. İletişim ve grafik tasarımı, web, mimari proje – ürün geliştirme, kreatif üretimler gibi konularda deneyim sahibi M. Buşah EVREN ortaklığında yayın hayatına devam etmektedir.

Mimarlığa dair söyleyecekleri olan herkese kapıları açık olan arkipedya.com pek çok yazar, akademisyen ve üyeleri tarafından iç görü oluşturan içerikleriyle sektörün nabzını tutuyor.

Hoşgeldiniz!

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Yeni hesap oluştur!

Kayıt için bilgileri doldurun

Parolanızı alın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.

Bu gönderinin kilidini açmak istediğinizden emin misiniz?
Kilidini aç : 0
Aboneliği iptal etmek istediğinizden emin misiniz?