Premium İçerikler

Sektörden özel haberler, tasarım ve teknolojiyi buluşturan yenilikler ile mimarlık dikeyinde  Premium İçerik özelliğini başlattık.

Kapsamlı içerikleriyle içgörü yaratan ve stratejilerinize yön verebilecek kaynaklar.

Neler Sunuyor?

Tüm içerikleri Android ve IOS uygulamalarımızdan ücretsiz olarak sunuyoruz. Reklamsız ve masaüstü cihazlardan erişim için premium içerik paketi satın alabilirsiniz. Bir premium içerik paketi satın alarak ayrıca;

Tüm özel içeriklere sınırsız erişim

Arkipedya yorumuyla paylaşılan kilitli içeriklere kalıcı olarak erişim. Detaylı rapor ve değerlendirmeler, kapsamlı analizler ve perspektif kazandıran çeviri içerikler ile interaktif gibi yalnızca masaüstü cihazlardan kullanılabilecek içerikler..

İndirilebilir özel içerik kütüphanesi

Çeşitli formatlardaki e-book, çizim, detay, proje, analiz, infografik ve daha fazla nadir kaynaklara sınırsız süreyle erişin.

Reklamsız içerik deneyimi

Kilidini açtığınız içeriklerden reklamlar olmadan yararlanabilirsiniz.

Pratik ve kullanışlı bilgiler

Meslek pratiğine yönelik nedir, nasıl yapılır, kimdir içerikleri başta olmak üzere metaverse mimarlığı, NFT, VR, 3D ve 4D teknolojileri, mimari ve inşaat alanında teknolojik gelişmeler

Ve dahası sizleri bekliyor.. Arkipedya’yı desteklediğiniz için teşekkürler.

Hangi konular üzerine çalışıyoruz?

Arkipedya’nın geniş konu yelpazesini yansıtacak şekilde Metaverse ve Kripto mimarlıktan, sürdürülebilirlik, kreatif üretimler gibi konulara kadar farklı sektörlerle ilgili çalışmalar hazırlıyoruz. Sosyal medyayı, yerli ve yabancı yüzlerce kaynağı sizler için tarıyoruz ve Arkipedya perspektifiyle sunuyoruz.

Metaverse Mimarlığı

Proje yönetimi

NFT

Kariyer yönetimi

Sanal gerçeklik

Sosyal medya

3D & 4D

Web araçları

Sürdürülebilirlik

Özel dosyalar

İçerik Paketleri

3 Premium İçerik

29,90 / 3 içerik
  • Seçtiğiniz 3 premium içeriğin kilidini kalıcı olarak açın.
  • Kilidini açtığınız tüm içeriklerden reklamları kaldırın.
  • İndirilebilir içeriklere erişin.

10 Premium İçerik

49,90 / 10 içerik
  • Seçtiğiniz 10 premium içeriğin kilidini kalıcı olarak açın.
  • Kilidini açtığınız tüm içeriklerden reklamları kaldırın.
  • İndirilebilir içeriklere erişin.
  • Avantajlı fiyattan yararlanın.

Sık Sorulan Sorular

Tek seferlik ödemeyle Arkipedya’daki özel içeriklerin kilidini kalıcı olarak açmak ve kilidini açtığınız içeriklerdeki reklamları kaldırmak için premium içerik paketi satın alabilirsiniz.

Bir içerik paketi satın aldıktan sonra kilitli içerik sayfasında “kilidi aç” butonuna tıklayarak içeriğin kilidini açabilirsiniz. Aynı zamanda o içerikten reklamsız yararlanabilirsiniz.

Kilidini açtığınız içeriklere profil sayfanızdan “kilidi açılmış içerikler” kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra halen kilitli görünüyorsa siteden çıkış yapıp tekrar giriş yapmanız gerekebilir. Ya da sayfayı yenileyerek kilidin açıldığını görebilirsiniz.

Satın aldığınız premium içerik paketiyle kilitli içerik sayfasındaki “kilidi aç” butonuna bastığınızda halen kilit kalkmadıysa sayfayı yenilemeniz, arkipedya’ya yeniden çıkış yaptıktan sonra giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Tüm premium içeriklere “Arkipedya Mimarlık HaberleriAppstore ve Google Play uygulamasından tamamen ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ancak, bazı interaktif içeriklere, arkipedya akademi içeriklerine mobil uygulama üzerinden erişebilmek için paket satın almanız gerekmektedir. Böylelikle mobil siteden erişim sağlayabileceksiniz.

Kredi kartı, FAST, EFT, HAVALE tek çekim ya da taksitli olarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Ödeme altyapısı olarak paymax kullanmaktayız.

Ödeme bilgileriniz de dahil olmak üzere veritabanımıza hiçbir kişisel verinizi kaydetmeyiz. Ödeme ekranlarında bir sorgu çalıştırdığınızda sayfayı yenilemeyin, işlem tamamlandığında sistem sizi zaten yönlendirecektir.

Bir premium içerik paketimizi satın aldıktan sonra, herhangi bir premium içeriğin kilidini açmadıysanız paranızın tamamını iade edebiliriz. Bu koşulları sağlıyorsanız iade işlemleri için iletişim sayfamızdan ya da mail[at]arkipedya.com adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet ! Tüm içerik paketlerimiz öğrencilere %50 indirimlidir. Bu indirimden yararlanabilmek için öğrenci kimliğinizin ibrazı gerekebilir. Detaylar için mail[at]arkipedya.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet, detaylar için lütfen mail[at]arkipedya.com üzerinden bizimle irtibata geçin.

Hoşgeldiniz!

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Yeni hesap oluştur!

Kayıt için bilgileri doldurun

Parolanızı alın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.

Bu gönderinin kilidini açmak istediğinizden emin misiniz?
Kilidini aç : 0
Aboneliği iptal etmek istediğinizden emin misiniz?